Neden New Frank's ?

New Frank's bir Promart Ltd. işletmesi ve markasıdır. İsim, marka, tasarım, ürün geliştirme ve işletme konuları da dahil olmak üzere tüm konsept Promart tarafından üretilmiş ve hayata geçirilmiştir. Promart Ltd. 2000 yılında Uluslararası Gıda Ticareti yapmak üzere İstanbul’da kurulmuştur.

Türkiye’de ilk kez gerçek Amerikan Hot Dog !

New Frank’s in ana ürünü olan sosisleri Türkiye’de üretilmekte olup, en önemli özelliği yüksek oranda kaliteli dana etinden imal edilmesidir. Ekmeğinden daha uzun olan New Frank’s sosisleri, özel kavrulmuş soğanı, özel tatlı turşusu ve özel New Frank’s soslarıyla tam bir Amerikan Hot Dog’a dönüşüyor.

NEW FRANK'S SAĞLIKLI !

New Frank’s de tüm ürünler tazedir. Ekmekler günlük, sosisler ise haftalık periyotlarla üretilir ve satılırlar. New Frank’s de sosisler pişirilirken kızartılmaz. Yağlı pişirme işlemlerinden geçirilmez. Ürünlerimiz size ulaşıncaya kadar her aşamada farklı kontrollerden geçer.

NEW FRANK'S TEMİZ !

New Frank’s HotDog ünitelerinde her şey göz önündedir. Kapalı kapılar ardında hiçbir şey yapılmaz. Her müşterimiz denetçimizdir ve biz de onlara layık temizlik ve hijyen kurallarını uygularız.

NEW FRANK'S DOYURUCU !

New Frank’s sosisleri tam 90 gr. ağırlığındadır. (Yani bilinen büyük hamburger markalarındaki köfteden tam iki kat büyüktür.) Sandviçler ise yine tam 95 gr. ağırlığındadır. New Frank’s Hot Dog’u tercih ettiğiniz zamanlarda sandviçinize, dilediğiniz kadar kavrulmuş soğan ve özel tatlı turşu ekleyebilirsiniz.

NEW FRANK'S LEZZETLİ !

Türkiye’de sosis standartlarını altüst ettik. Bunu maalesef kelimelerle anlatamıyoruz. Aşkı keşfetmek için denemelisiniz! New Frank’s Hot Dog sandviçinize dilediğiniz kadar New Frank’s ketçap, acı sos, BBQ, mayonez, hardal, köri, kavrulmuş soğan ve özel tatlı turşu ekletebilirsiniz.

NEW FRANK'S MODERN !

New Frank’s standart hizmet kalitesini her noktaya uygulamayı prensip edinmiştir. Görünümü, ürün kalitesi ile modern işletme anlayışını tüm hücrelerinde kullanır.

Top