Duyuru

Duyuru

Duyuru

Değerli müşterilerimiz,

   Fenerbahçe Kızıltoprak bölgesinde New Frank's Hot Dog tabelası ile açılmış olan dükkânın firmamız ile hiç bir bağlantısı ve ilgisi yoktur.  Franchise sözleşmesi olmadığı halde, tabela ve logomuzu kullanarak, farklı marka sosis ve farklı ürün guruplarını da satışa sunarak, kanun dışı iş yapmakta, haksız kazanç elde etmekte ve siz değerli müşterilerimizi de aldatarak ciddi bir suç işlemektedir.

   Şuan için Bağdat caddesinde kesinlikle faaliyet gösteren bir  bayimiz yoktur. Bu bölgenin bir kısmına  Acıbadem bayimiz  hizmet vermektedir. Yakın bir süre içerisinde de cadde bayimiz hizmet vermeye başlayacaktır.

   Marka ve logomuzu kullanarak suç işleyen firma ve yetkilileri hakkında hukuki süreç başlatılmış olup, suç duyurusu yapılmıştır. 

   Yemeksepeti.com’dan Kadıköy New Frank's diye çıkan firma bu sahte firmadır. Siz değerli müşterilerimizden ricamız, bu konu çözülene kadar yemek sepeti veya telefon ile Kadıköy New Frank's noktasından kesinlikle ürün sipariş  etmemenizdir.

   Siz değerli müşterilerimizden  bu  konu ile ilgili gerekli hassasiyeti göstermenizi rica eder, sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

Saygılarımızla,

New Frank's Hot Dog 
Pazarlama Departmanı

DOSYALAR

Adres

MERKEZ OFİS: Gümüşpala Mh. Gamze Sk. No:10/A Avcılar/İSTANBUL

Telefon

0212 278 78 87

E-Posta

info@newfranks.com

NEW FRANK'S HOT DOG
@2018 Tüm hakları saklıdır.