YÖNETİM KURULU MESAJI

YÖNETİM KURULU MESAJI

YÖNETİM KURULU MESAJI

New Frank’s Türkiye’de ilk kez gerçek Amerikan Hot Dog’u Türk tüketicisinin beğenisine sunan New Frank’s, standart hizmet kalitesini çeşitli noktalara taşımayı hedefliyor. Özel tasarımlı satış ürünleriyle Türkiye’ye farklı bir fast food anlayışı getiren New Frank’s, müşterileriyle ilk kez Avrupa Basketbol Şampiyonası finallerinde Abdi İpekçi’de buluştu.

TÜRKİYE'DE İLK GERÇEK AMERİKAN HOT DOG

Türkiye’de tamamiyle Türk yatırımcılar tarafından işletilen New Frank’s franchising yöntemiyle Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedefliyor. Temizlik ve hijyeni en önemli ilke olarak benimseyen New Frank’s in tüm satış noktalarının hijyen denetimini Unilever kuruluşu olan Jahnson Diversey tarafından yapılmaktadır.

HİJYENİK

New Frank’s özel tasarımlı hijyenik araçları, farklı ürün grupları, eğitimli personeli ve farklı sunum teknikleriyle her yerde ve her zaman tüketiciye ulaşmak için hazır.

YÜKSEK KALİTELİ DANA ETİ

New Frank’s lezzetin sırrı! New Frank’s sosisleri yüksek oranda kaliteli dana eti içerir. Bu oran, standart sosislerin içerdiğinden çok daha fazladır. New Frank’s sosisleri rengini ve sert yapısını bu yüksek et kalitesinden almaktadır.

Sosislerimiz ekmeğinden daha uzundur. çünkü iyi bir New Frank’s öğünü lezzetli bir ısırışla başlamalı ve bitmelidir. Yani ilk ısırış sosise!

ÖZEL SOSLARIMIZ

New Frank’s Hot Dog’da New Frank’s sosları özel şişelerinden servis edilir. Ayrıca dilediğiniz kadar muhteşem kavrulmuş soğan ve özel tatlı turşudan da ekletebilirsiniz.

New Frank's Yönetim Kurulu

.

DOSYALAR

Adres

MERKEZ OFİS: Gümüşpala Mh. Gamze Sk. No:10/A Avcılar/İSTANBUL

Telefon

0212 278 78 87

E-Posta

info@newfranks.com

NEW FRANK'S HOT DOG
@2018 Tüm hakları saklıdır.